512-396-326

Renowacja lakieru samochodowego Ełk

Aby doprowadzić auto do idealnego stanu zewnętrznego niezbędna jest korekta lakieru. Jest to bardzo skomplikowany proces, który wymaga czasu i dużych umiejętności. Tylko dobry lakiernik potrafi osiągnąć perfekcyjny lakier bez potrzeby lakierowania pojazdu na nowo.

Usługi renowacji lakieru wykonujemy na terenie Ełku. Przyjmujemy wszystkie typy aut, motocykli oraz łodzi. Wśród wykonywanych przez nas usług znajdują się najcięższe i najbardziej profesjonalne zabiegi, dzięki którym jesteśmy w stanie doprowadzić wygląd lakieru do stanu fabrycznego i nadanie mu nieskazitelnego połysku.

Zaawansowana renowacja lakieru to bardzo złożona i żmudna czynność, pozwalająca na uzyskanie wyglądu lakieru jak na nowym aucie. Prawidłowe wykonanie korekty lakieru wymaga od lakiernika doświadczenia i dużych umiejętności. Bardzo ważny jest dobór materiałów polerskich oraz odpowiednie ustawienie parametrów sprzętu. W dzisiejszych czasach na szeroką skalę stosowane są lakiery wodorozcieńczalne, które są niezwykle delikatne, a ich powłoka jest bardzo cienka. Wymaga to od lakiernika jeszcze większego skupienia ponieważ każdy błąd może być nieodwracalny.

Renowacja lakieru w przeciwieństwie do standardowej polerki jest procesem złożonym z wielu etapów. Każdy element, na którym wykonywana jest korekta musi być dokładnie sprawdzony i wykończony, co daje nam efekt końcowy znacznie odbiegający od efektu zwykłego polerowania. Po standardowej polerce na lakierze często pojawiają się smugi, hologramy i kółka po maszynie polerskiej. Po renowacji kolor lakieru jest głębszy, ma nieskazitelną strukturę i połysk.