512-396-326

Spawanie Stali Nierdzewnej Ełk

Nasza firma wśród oferowanych usług posiada również spawanie stali nierdzewnej. Posiadamy w załodze najlepszych spawaczy z uprawnieniami spawalniczymi. Jesteśmy wyposażeni w najwyższej klasy spawarkę do stali nierdzewnej, czemu zawdzięczamy gwarantowaną wysoką jakość naszych spoin.

Specjalizujemy się w spawaniu stali nierdzewnej i aluminium. Nierdzewka z powodu swoich właściwości jest bardzo trudna w łączeniu i tylko dobry spawacz potrafi spawać nierdzewkę spoinami wolnymi od porowatości i wtrąceń. Nasi spawacze są wyjątkowo doświadczeni w spawaniu stali nierdzewnej, co jest gwarancją idealnych spoin wolnych od wszelkich wad.

Mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt spawalniczy, dzięki któremu możemy spawać w różnych technikach. Najpopularniejsze techniki spawania to TIG, MIG oraz MAG.

Metoda TIG wymaga zastosowania gazów osłonowych, najczęściej są to argon i hel. Są to gazy szlachetne, obojętne chemicznie co znaczy, że nie reagują z innymi pierwiastkami. Technikę TIG stosujemy przy łączeniu stali nierdzewnej, ale również ma ona zastosowanie w spawaniu aluminium, niklu tytanu i nawet miedzi. TIG idealnie nadaje się do spawania materiału o niskiej grubości. Jednym z wielu atutów tej techniki jest zastosowanie w łączeniu różnych rodzajów stali ze sobą oraz przy wykonaniu przez dobrego spawacza – nieskazitelne spoiny.

Spawanie techniką MIG oraz MAG to najpopularniejsze stosowane na szeroką skalę metody spawania. MIG, czyli spawanie z zastosowaniem gazów osłonowych – obojętnych ma swoje zastosowanie przy spawaniu stali aluminiowych, magnezowych, miedzianych czy innych stopów niezależnych. Metoda MAG odbywa się przy wykorzystaniu osłonowego gazu aktywnego (CO2).Wykorzystuje się ją przy spawaniu wielu rodzajów metali wysokostopowych, a także niskostopowych. Często jest wykorzystywana w przemyśle, ponieważ pozwala na uzyskanie bardzo wytrzymałych spawów. Techniki MIG/MAG Dają możliwość łączenia wielu rodzajów metali oraz ich pochodnych pod rozmaitymi pozycjami i kątami. Wysoka jakość spawów oraz wydajność tej metody pozwala na tanie spawanie.

Oferujemy spawanie metodami TIG, MIG i MAG na terenie Ełku. Jako jedyni w Ełku posiadamy profesjonalną spawarkę do stali nierdzewnej. Usługę spawania stali nierdzewnej wykonujemy na terenie Ełku. Zapraszamy wszystkich liczących na tanie usługi spawalnicze w Ełku.